Profesjonalny trycholog w Gliwicach

Jako gabinet medycyny estetycznej Med Experts Skin&Hair oferujemy szeroki zakres usług trychologicznych dla pacjentów z całego Śląska i nie tylko. Nasza oferta to między innymi trycholog Gliwice. Często gościmy w naszym gabinecie pacjentów z tej właśnie miejscowości.

Mezoterapia igłowa i inne usługi – Gliwice

Trychologia dla mieszkańców Gliwic to w naszym wykonaniu wszechstronne wsparcie w zakresie diagnozy i leczenia problemów ze skórą głowy i włosami. Trycholog jest bowiem specjalistą w tym właśnie obszarze. Wizyta w naszym gabinecie rozpoczyna się od szczegółowego wywiadu – dzięki temu będziemy w stanie określić możliwe przyczyny zaistniałych problemów. W dalszej kolejności przeprowadzany jest zabieg diagnostyczny z użyciem trichoskopu. W ten sposób oceniamy stan skóry głowy oraz włosów. Kompletna diagnoza umożliwia podjęcie odpowiednich działań leczniczych (np. mezoterapii igłowej). Nasze usługi polecają klienci z Gliwic i innych miejscowości województwa śląskiego.

Gabinet medycyny estetycznej – Gliwice

Przeprowadziliśmy szereg zabiegów związanych z medycyną estetyczną zarówno dla klientów z Gliwic, jak i okolicznych miejscowości. Należą do nich m.in. terapia z użyciem stymulatorów tkankowych. Oprócz niej nasze działania obejmują:

Zapisz się na badanie trycholgiczne

Loading...
Umów się na wizytę