Gabinet medycyny estetycznej – Tychy

Ze względu na niewielką odległość, wielu pacjentów z Tychów decyduje się odwiedzać nasz gabinet trychologiczny. Oferujemy szeroki zakres usług w tym obszarze. Trycholog Tychy to wsparcie dla osób borykających się z łysieniem oraz schorzeniami skóry głowy.

Jak może Ci pomóc trycholog Tychy?

Współpracę z pacjentem rozpoczynamy zawsze od dokonania oceny problemu. Diagnoza jest niezbędna, jeśli mamy do czynienia z łysieniem – istnieje wiele odmian tej dolegliwości. Określenie przyczyny łysienia ma kluczowe znaczenie dla wyboru metody leczenia. Przeprowadzamy też zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jak mezoterapia igłowa.

Usługi świadczone przez trychologa – Tychy

W niektórych przypadkach całkowicie wystarczające jest odżywienie włosów i mieszków włosowych poprzez wykonanie zabiegu polegającego na aplikacji specjalistycznego preparatu. Innym razem jednak konieczne może być przeprowadzenie mezoterapii igłowej lub innego zabiegu. Warto mieć na uwadze, że trycholog Tychy może również zalecić konsultację z dermatologiem. Nasi pacjenci mogą być pewni, że nigdy nie zostaną pozostawieni sami sobie. Gwarantujemy fachową pomoc w każdej sytuacji.

Trycholog w Tychach to nie tylko łysienie

Świadczymy kompleksowe wsparcie trychologiczne. Pomagamy nie tylko w walce z łysieniem, ale również wszelkimi schorzeniami skóry głowy. Masz problem z łojotokiem? A może nie jesteś w stanie skutecznie pozbyć się łupieżu? Skontaktuj się z nami i umów wizytę – z pewnością Ci pomożemy!

Modelowanie ust i inne usługi

Oprócz trychologii, działamy także w obszarze medycyny estetycznej. Oferujemy m.in. terapię z użyciem stymulatorów tkankowych. Skontaktuj się z nami, jeśli interesują Cię usługi, takie jak:

Zapisz się na badanie trycholgiczne

Loading...
Umów się na wizytę