Ze względu na niewielką odległość, wielu pacjentów z Tychów decyduje się odwiedzać nasz gabinet trychologiczny. Oferujemy szeroki zakres usług w tym obszarze. Trycholog Tychy to wsparcie dla osób borykających się z łysieniem oraz schorzeniami skóry głowy.

Jak może Ci pomóc trycholog Tychy?

Współpracę z pacjentem rozpoczynamy zawsze od postawienia diagnozy. Krok ten jest niezbędny do postawienia na drodze do wyleczenia schorzenia. Nawet jeśli problem jest pozornie ewidentny, a mianowicie mamy do czynienia z łysieniem, niezbędna jest diagnoza. Istnieje bowiem wiele odmian łysienia. Podziału dokonuje się przez kryterium jego przyczyny, a ta ma kluczowe znaczenie dla wyboru terapii.

Co w ofercie?

W niektórych przypadkach całkowicie wystarczające jest odżywienie włosów i mieszków włosowych poprzez wykonanie zabiegu polegającego na aplikacji specjalistycznego preparatu. Innym razem jednak konieczne może być przeprowadzenie mezoterapii igłowej lub innego zabiegu. Warto mieć na uwadze, że trycholog Tychy może również zalecić konsultację z dermatologiem. Nasi pacjenci mogą być pewni, że nigdy nie zostaną pozostawieni sami sobie. Gwarantujemy fachową pomoc w każdej sytuacji.

Trycholog w Tychach to nie tylko łysienie

Świadczymy kompleksowe wsparcie trychologiczne. Co to oznacza w praktyce? Pomagamy nie tylko w walce z łysieniem, ale również wszelkimi schorzeniami skóry głowy. Masz problem z łojotokiem? A może nie jesteś w stanie skutecznie pozbyć się łupieżu? Skontaktuj się z nami i umów wizytę – z pewnością Ci pomożemy!

Zapisz się na badanie trycholgiczne

Loading...
Umów się na wizytę