Stymulatory tkankowe – Katowice

W gabinetach Med Experts Skin&Hair w Katowicach stosujemy nowoczesne metody i substancje do terapii anty-aging. Są nimi między innymi stymulatory tkankowe. To jedne z najskuteczniejszych preparatów, jakie stosuje się w klinikach. Zabiegi z ich użyciem wpływają na rewitalizację skóry i poprawę jej jędrności. Dzięki stymulatorowi można przywrócić także naturalny kontur twarzy. Efektem jest naturalny wygląd i wyraźne odmłodzenie.

Przebieg zabiegu ze stymulatorami tkankowymi – Katowice

Zabieg z autologicznym stymulatorem tkankowym w naszej klinice w Katowicach polega na wstrzyknięciu substancji pozyskiwanej z krwi pacjenta do tkanki skórnej. Sama procedura pozwala na pozyskanie składników o różnych właściwościach – wystarczy jedno szybkie pobranie osocza. Krew zostaje pobrana i odwirowana bez antykoagulantów oraz sztucznych aktywatorów. Dzięki zastosowaniu stymulatorów tkankowych w nieinwazyjny i bezbolesny sposób możesz zadbać o swoją skórę.

Usługi świadczone w Katowicach – stymulatory tkankowe

Metoda przygotowania osocza jest nieco inna niż w przypadku autologicznej terapii anty-aging. Sprawia to, że preparat podawany pacjentowi zawiera nie tylko płytki krwi i czynniki wzrostu, ale również komórki wielopotencjalne. Materiał w dalszej kolejności jest wstrzykiwany do tkanek, gdzie powoli podlega zagęszczeniu, tworząc swego rodzaju żel – całkowicie naturalny materiał dający efekt wypełnienia. Ten zabieg, jak i inne z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są przez naszych lekarzy w klinice Med Experts Skin&Hair w Katowicach.

Wskazania

 • spłycenie zmarszczek i bruzd,
 • likwidacja cienie pod oczami,
 • regeneracja i nawilżenie skóry,
 • rozświetlenie cery i poprawa kolorytu,
 • terapia rozstępów i blizn,
 • stymulacja produkcji kolagenu.

Przeciwwskazania

 • choroby krwi (białaczki, płytkowe skazy krwotoczne),
 • choroby nowotworowe,
 • aktywne infekcje w obrębie skóry choroby układowe tkanki łącznej (SLE, sklerodermia),
 • przyjmowanie leków wydłużających czas krzepnięcia krwi (np. aspiryna)
 • ciąża

Opinie o nas

Co mówią pacjenci
o Med Experts

Med Experts Opinie

Problem z nadmiernym wypadaniem włosów został zdecydowanie rozwiązany, usługi wykonane profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. SZCZERZE POLECAM !!!!! Panowie Patryk i Rafał wiedzą co robią.

Grażyna
Med Experts Opinie

Polecam z całego serca, wystarczyła seria zabiegów aby doprowadzić moją skórę głowy do porządku. Bardzo miła atmosfera a jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie, napewno wrócę ♥️

Kinga
Med Experts Opinie

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie Med Experts Skin&Hair. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, Pan Doktor to prawdziwy artysta. Dopasowany termin wizyty, dogodne godziny przyjmowania, rewelacyjna troska o klienta. Panowie pracują na najlepszych produktach i mają ogromne doświadczenie. Gorąco polecam!

Marta
Med Experts Opinie

Polecam Pana Rafała jako profesjonalistę w swojej dziedzinie. Właśnie zakończyłam cykl 5 zabiegów detoksykacji i już po pierwszej wizycie miałam wrażenie, że wypada mi mniej włosów. Potem już było tylko lepiej. Teraz wypada ich…

Katarzyna

Med Experts Skin&HairWyślij wiadomość

Umów się na wizytę