Pomagamy naszym klientom w uporaniu się z różnorodnymi problemami dotyczącymi włosów i skory głowy. Trycholog to fachowiec w tym obszarze, który specjalizuje się w bardzo wąskiej dziedzinie. Specjalista przyjmujący w naszym gabinecie to fachowiec z wieloma pozytywnymi opiniami, przez co coraz częściej zjawiają się u nas klienci z innych miast. Nasz trycholog jest już znany między innymi w Jaworznie.

Trycholog Jaworzno pomocny w wielu przypadkach

Wydaje się że większość osób kojarzy trychologię z leczeniem łysienia. Bardzo słusznie, gdyż jest to obszar zainteresowania tej dziedziny. Jednak nie jedyny. Trycholog Jaworzno to również kompleksowe leczenie łojotoku czy zapalenia skóry głowy.

Działamy nie tylko kompleksowo, ale też bardzo skrupulatnie. Co to oznacza? Otóż zawsze przykładamy dużą wagę do postawienia prawidłowej diagnozy. Przeprowadzamy szczegółowy wywiad z pacjentem, aby zidentyfikować potencjalne przyczyny problemów skórnych czy też z łysieniem. Poznajemy historię zdrowotną pacjenta, a następnie przeprowadzamy badanie. Dzięki badaniu trychologicznemu jesteśmy w stanie określić przyczyny schorzenia. Dopiero wtedy można przejść do leczenia. Trafna diagnoza znacząco podnosi skuteczność zastosowanej terapii.

Dobry trycholog – co jeszcze w ofercie

W naszym gabinecie wykonujemy zarówno proste, jak i skomplikowane i poważniejsze zabiegi. Przykładowo, problem wypadania włosów staramy się rozwiązać z pomocą wykazujących sporą skuteczność preparatów odżywiających włosy i mieszki włosowe. Jednak to nie zawsze jest wystarczające. Wtedy konieczne jest wykonanie mezoterapii igłowej lub zastosowanie wielodrogowej, złożonej terapii.

Zapisz się na badanie trycholgiczne

Loading...
Umów się na wizytę