Nasz gabinet medycyny estetycznej zyskuje popularność na coraz większym obszarze. Coraz więcej pacjentów przyjeżdża do nas z okolicznych miejscowości, takich jak na przykład Zabrze. Trycholog Zabrze to oferta dla każdego mieszkańca tego miasta, który potrzebuje wsparcia w zakresie problemów ze skórą głowy lub włosami.

W czym może pomóc trycholog Zabrze?

Trycholog to specjalista zajmujący się skórą głowy oraz włosami. W naszym gabinecie przyjmie Cię diagnosta, który wykryje przyczyny problemu, a następnie rozpocznie skuteczną terapię. Obszarem zainteresowania trychologa w Zabrzu jest między innymi łysienie. Warto wiedzieć, że rozróżnia się wiele rodzajów łysienia, w tym:

  • łysienie androgenowe,
  • łysienie plackowate,
  • łysienie bliznowaciejące,
  • łysienie reaktywne.

W zależności od tego, o jakiego rodzaju łysieniu mowa, stosuje się nieco odmienne sposoby leczenia. Czasami niezbędna jest współpraca interdyscyplinarna z lekarzami różnych specjalności. Innym razem wystarczy zastosowanie odpowiednich preparatów lub wykonanie zabiegów. Oferujemy rzecz jasna przeprowadzenie zabiegu na wypadanie włosów. Polega on na zwiększeniu ich witalności. Ponadto, trycholog Zabrze to również wsparcie w postaci przeprowadzenia mezoterapii igłowej, która od lat jest stosowana w walce z łysieniem.

Kompleksowo zajmujemy się również leczeniem schorzeń skóry. W obszarze naszych kompetencji jest diagnoza i terapia łuszczycy czy łojotokowego zapalenia skóry. Pragniemy podkreślić, że przed rozpoczęciem terapii zawswze wykonujemy kompletne badanie, aby mieć pewność w kwestii trafności diagnozy.

Zapisz się na badanie trycholgiczne

Loading...
Umów się na wizytę