Mezoterapia igłowa – Katowice

Mezoterapia igłowa stanowi jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w położonej w Katowicach klinice Med Experts Skin&Hair. Polega ona na śródskórnym wprowadzeniu substancji odżywczych lub aktywnych do odpowiednich warstw skóry, co wpływa znacząco na jej funkcjonowanie i kondycję. Mezoterapia twarzy jest szansą na znaczną poprawę wyglądu, także w przypadku zmian chorobowych i zapobiegania ich nawrotom. Przed każdym zabiegiem nasz lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad i zwróci uwagę na ewentualne przeciwwskazania.

Działanie mezoterapii igłowej – zabiegi w Katowicach

Za co odpowiada mezoterapia igłowa? Między innymi dzięki niej stymuluje się naturalne procesy odbudowy tkanki skórnej i pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu. Normalizuje ona pracę gruczołów łojowych, redukuje zmarszczki oraz poprawia koloryt i nawilżenie skóry. Czas utrzymywania się efektów igłowej mezoterapii twarzy zależy od wielu czynników. Jednym z nich jest rodzaj problemu, z którym mierzy się pacjent. Po zakończonej serii zabiegów proces odnowy i odbudowy trwa kilka miesięcy. Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych terapii w naszej klinice w Katowicach. Świadczymy usługi na wysokim poziomie i dbamy o klientów na każdym kroku.

Wskazania

 • silne nawilżenie skóry,
 • rewitalizacja i poprawa kolorytu skóry,
 • poprawa napięcia skóry,
 • spowolnienie i odwrócenie procesów starzenia się skóry ( zmarszczki, zwiotczenia),
 • wspomaganie leczenia łysiena i wypadania włosów.

Przeciwwskazania

 • alergia na składniki stosowane w trakcie zabiegu,
 • cukrzyca,
 • ciąża i okres laktacji,
 • choroby nowotworowe,
 • infekcje skórne,
 • leczenie przeciwkrzepliwe i schorzenia układu krzepnięcia.

Opinie o nas

Co mówią pacjenci
o Med Experts

Med Experts Opinie

Problem z nadmiernym wypadaniem włosów został zdecydowanie rozwiązany, usługi wykonane profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. SZCZERZE POLECAM !!!!! Panowie Patryk i Rafał wiedzą co robią.

Grażyna
Med Experts Opinie

Polecam z całego serca, wystarczyła seria zabiegów aby doprowadzić moją skórę głowy do porządku. Bardzo miła atmosfera a jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie, napewno wrócę ♥️

Kinga
Med Experts Opinie

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie Med Experts Skin&Hair. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, Pan Doktor to prawdziwy artysta. Dopasowany termin wizyty, dogodne godziny przyjmowania, rewelacyjna troska o klienta. Panowie pracują na najlepszych produktach i mają ogromne doświadczenie. Gorąco polecam!

Marta
Med Experts Opinie

Polecam Pana Rafała jako profesjonalistę w swojej dziedzinie. Właśnie zakończyłam cykl 5 zabiegów detoksykacji i już po pierwszej wizycie miałam wrażenie, że wypada mi mniej włosów. Potem już było tylko lepiej. Teraz wypada ich…

Katarzyna

Med Experts Skin&HairWyślij wiadomość

Umów się na wizytę