Poznaj gabinet

Med Experts Skin&Hair

Dobry trycholog w Katowicach? Klinika trychologii Med Experts Skin&Hair to miejsce gdzie podchodzimy do każdego problemu naszych pacjentów indywidualnie i rzeczowo. To co nas wyróżnia to holistyczne podejście w  leczeniu chorób skóry głowy oraz wypadania włosów.

Jak powstrzymać wypadanie włosów, kiedy nagle zaczną wypadać przysłowiowymi garściami? Odpowiedzią jest trychologia i pomoc jaką może udzielić tzw. lekarz od włosów. To bardzo ważne aby zgłosić się do nas możliwie szybko od zauważenia symptomów łysienia. Swoim fachowym podejściem i zaangażowaniem określimy problem i pomożemy w uporaniu się z nim.

Odnosimy sukcesy w leczeniu utraty włosów o różnym podłożu, oraz schorzeń skóry głowy. Wiemy jak leczyć m.in. łysienie androgenowe, łojotokowe zapalenie skóry głowy, łysienie anagenowe i telogenowe, łysienie plackowate, łupież suchy i łupież mokry. W pierwszym etapie najważniejszy jest dokładny wywiad z pacjentem, dający nam obraz dotyczący jego stanu zdrowia, przyjmowanych lekach, przebytych lub aktualnych chorobach czy też prowadzonej diecie.

Następnie konieczne jest wykonanie badania trychologicznego naszym trichoskopem, dzięki któremu możemy ocenić stan i kondycje zarówno skóry głowy jak i samego włosa. W połączeniu z zebranym wywiadem umożliwia prawidłowe określenie problemu.

Wspólnie z pacjentem omawiamy możliwości terapeutyczne i  proponujemy odpowiednią dla niego kuracje leczniczą, która w możliwie szybki sposób pomoże uporać się z jego problemem i zapewni zdrowe włosy.

Jak dojechać do Gabinetu
Lekarz Patryk Szklarz

Lekarz Patryk Szklarz


Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, lekarz trycholog. W swojej pracy cechuje się holistycznym podejściem do pacjenta. Łączy wiedzę z zakresu wielu dziedzin medycyny, by prawidłowo określić podłoże problemu i dopasować odpowiednie leczenie. Zdobywca pierwszej nagrody w Międzynarodowym Kongresie Medycznym Młodych  Naukowców w 2016 w Białymstoku. Realizuje również swoje zamiłowanie do medycyny estetycznej. Ceni sobie efekty przeprowadzonych zabiegów oraz zadowolenie pacjentów

Trycholog Rafał Dudek

Trycholog Rafał Dudek


Absolwent Uniwersytetu Śląskiego. Trycholog z zamiłowaniem do pracy z ludźmi, doświadczony w leczeniu chorób skóry głowy oraz łysienia. Zadaniowiec dążący do uzyskania założonych efektów terapeutycznych, których osiągnięcie staje się jego siłą napędową. Specjalista masażu limfatycznego skóry głowy, nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje, wraz z rozwojem trendów ogólnoświatowych.

Badanie trychologiczne

Trycholog to specjalista, który sprawia, że włosy stają się naszą chlubą oraz pomaga w sytuacji kiedy pojawi się choroba skóry głowy lub włosy zaczną wypadać w sposób niekontrolowany.

Badanie trychologiczne Katowice

O badaniu

Trichoskopia to badanie obrazowe skóry głowy i włosów kamerą trychologiczną.

Jest całkowicie bezpieczne i bezinwazyjne. Urządzenie do badania wyposażone jest w różne skale powiększania, dzięki którym otrzymujemy bardzo precyzyjny obraz skóry głowy i włosów. W odpowiednim powiększeniu ocenia się stan skóry głowy, obraz naczyń krwionośnych, stan ujścia mieszka włosowego. Dzięki temu badaniu potrafimy wstępnie określić problem oraz zaproponować adekwatne kuracje z oferty Med Experts Skin&Hair.

Przygotowanie do badania

  • Nie myć głowy w dniu badania
  • Zabrać ze sobą wyniki badań laboratoryjnych (jeśli były wykonywane)
  • Spisać listę przyjmowanych leków i przebytych chorób
  • Zastanowić się czy w rodzinie, ktoś cierpiał na podobny problem
Przygotowanie do Badania trychologicznego

Przygotowanie do badania

  • Nie myć głowy w dniu badania
  • Zabrać ze sobą wyniki badań laboratoryjnych (jeśli były wykonywane)
  • Spisać listę przyjmowanych leków i przebytych chorób
  • Zastanowić się czy w rodzinie, ktoś cierpiał na podobny problem

Terapie trychologiczne

Terapie trychologiczne to bardzo przyjemne, nieinwazyjne metody leczenia schorzeń skóry połączone z masażem limfatycznym głowy.

Zabiegi medycyny estetycznej

Zabiegi medycyny estetycznej oferowane w naszych gabinetach są odpowiedzią na potrzeby naszych pacjentów. Pracujemy na certyfikowanych produktach i urządzeniach.

Modelowanie ust

Modelowanie i powiększanie ust atestowanymi preparatami w Med Experts Skin&Hair […]

Wygładzanie zmarszczek

Zabieg jest bezpieczny i małoinwazyjny, a z racji tego, że […]

Autologiczne stymulatory tkankowe

Autologiczne stymulatory tkankowe, podobnie jak autologiczny materiał używany w terapii […]

Autologiczna terapia Anti-aging

Autologiczna terapia Anti-aging to podawanie materiału pochodzącego z krwi pacjenta. […]

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa polega na aplikowaniu do odpowiednich warstw skóry składników […]

Mezoterapia Igłowa skóry głowy

Mezoterapia igłowa polega na aplikowaniu do odpowiednich warstw skóry składników […]

Karboksyterapia

Karboksyterapia wywołuje procesy regeneracyjne w organizmie. Dwutlenek węgla występuje naturalnie […]

Aminokwasowa terapia zastępcza

Jednym z najnowszych trendów medycyny estetycznej jest dostarczenie do skóry […]

Opinie o nas

Co mówią pacjenci
o Med Experts

Med Experts Opinie

Problem z nadmiernym wypadaniem włosów został zdecydowanie rozwiązany, usługi wykonane profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. SZCZERZE POLECAM !!!!! Panowie Patryk i Rafał wiedzą co robią.

Grażyna
Med Experts Opinie

Polecam z całego serca, wystarczyła seria zabiegów aby doprowadzić moją skórę głowy do porządku. Bardzo miła atmosfera a jakość wykonywanych usług na najwyższym poziomie, napewno wrócę ♥️

Kinga
Med Experts Opinie

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w gabinecie Med Experts Skin&Hair. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, Pan Doktor to prawdziwy artysta. Dopasowany termin wizyty, dogodne godziny przyjmowania, rewelacyjna troska o klienta. Panowie pracują na najlepszych produktach i mają ogromne doświadczenie. Gorąco polecam!

Marta
Med Experts Opinie

Polecam Pana Rafała jako profesjonalistę w swojej dziedzinie. Właśnie zakończyłam cykl 5 zabiegów detoksykacji i już po pierwszej wizycie miałam wrażenie, że wypada mi mniej włosów. Potem już było tylko lepiej. Teraz wypada ich…

Katarzyna

Zapisz się na badanie trychologiczne

Trycholog to specjalista, który sprawia, że włosy stają się naszą chlubą oraz pomaga w sytuacji kiedy pojawi się choroba skóry głowy lub włosy zaczną wypadać w sposób niekontrolowany.
Cena badania: 100zł

Loading...
Strefa wiedzy

Najnowsze wpisy na naszym blogu

żelazo a wypadanie włosów

Żelazo a wypadanie włosów – jak wzmocnić?

Nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn włosy mają […]

jaki szampon na wypadanie włosów

Jak nawilżyć suchą skórę głowy?

Pielęgnacja włosów jest niezwykle ważna dla kobiet, które pragną cieszyć […]

łysienie androgenowe

Jak zdiagnozować łysienie androgenowe u kobiet?

Przerzedzające się włodzy na czubku głowy, nadmierna liczba wypadających włosów […]

Umów się na wizytę